Інформатика і математика

МОЖЛИВОСТІ, ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ З MICROSOFT OFFICE PUBLISHER

Робота містить 30 ст, матеріал щодо роботи з PUBLISHER нараховує 14 ілюстрацій, список використаних джерел налічує 7 джерел, в додатках наведено реалізацію практичного завдання курсової роботи – створення в середовищі MS OFFICE PUBLISHER студентської газети, інформаційного бюлетня, календаря.

В роботі охарактеризовано особливості роботи програми MS OFFICE PUBLISHER щодо створення публікацій. В ході виконання практичного завдання до курсової роботи було створено студентську стінгазету та календар засобами MS OFFICE PUBLISHER. Об’єкт: електронні засоби для створення поліграфічної продукції. Предмет: можливості, функції та особливості роботи з Microsoft Office Publisher. Мета: охарактеризувати основні складові та переваги використання Microsoft Office Publisher для створення поліграфічної продукції

ЗМІСТ
ВСТУП
РОЗДІЛ 1.
 ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ, ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАСОБИ РОБОТИ В MS OFFICE PUBLISHER
1.1. Загальна характеристика програми Office Publisher
1.2. Порядок створення публікацій та веб-сторінки засобами Publisher
1.3. Вставка об’єктів до макету публікації
1.4. Створення колірної та шрифтової схем в публікації
1.5. Збереження та друк публікацій
РОЗДІЛ 2 ПРАКТИКА ВИКОРИСТАННЯ MS OFFICE PUBLISHER ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
2.1. Створення студентської (шкільної) газети
2.2. Створення власного календаря
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ


РОЗДІЛ 1. ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ, ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАСОБИ РОБОТИ В MS OFFICE PUBLISHER


1.1. Загальна характеристика програми Publisher

Програма Publisher  має відомий та зрозумілий, з досвіду роботи з іншими програмами-додатками Microsoft, інтерфейс. Ця програма містить широкий набір макетів і типів публікацій, які призначені для створення професійних друкарських публікацій, веб-публікацій і електронних розсилань та ін.
Наведено основні можливості та функції програми
1. Прискорення та спрощення створення публікації. Office Publisher 2007 містить набір скоординованих шаблонів, відповідних різним типам публікацій з різноманітними колірними схемами і цільовою аудиторією.
Можна створювати власні публікації за допомогою професійно спроектованих шаблонів програми Publisher, настроювати шаблони відповідно до потреб і змінювати тип публікації одним натисканням кнопки.
Наприклад, можна почати з візитної картки, а потім натиснути кнопку Змінити шаблон для створення зворотної поштової етикетки з уже наявним набором службових відомостей — ім’ям, поштовою адресою, логотипом та кольорами макета (рис. 1.1).

Рис. .1.1. Вибір шаблону
2. Відкриття недавніх публікацій одним кліком мишки в списку «Останні публікації».
3. Створення нової публікації одним кліком мишки.
4. Зручний пошук необхідного розміру сторінки. Відповідний розмір сторінки можна вибрати з великого списку варіантів розмірів сторінки в діалоговому вікні Параметри сторінки.
5. Вибір з інших шаблонів Publisher і створення власних шаблонів. При наявності доступу в Інтернет можна знайти необхідні шаблони Publisher в Microsoft Office Online.
6. Проведення маркетингових кампаній і спостереження за їх ефективністю. У Office Publisher 2007 містить корисні поради та інструменти, що допомагають друкувати публікації, відправляти їх по електронній пошті і розміщувати в Інтернеті при проведенні маркетингових кампаній. Інтеграція Office Publisher 2007, Microsoft Office Outlook 2007 і Microsoft Office Outlook 2007 з диспетчером бізнес-контактів включають в себе нові засоби спостереження, що дозволяють визначати ефективність маркетингових розсилок. Об’єднати списки клієнтів, створені в Microsoft Office Access 2007, Microsoft Office Excel 2007, Office Outlook 2007 і Office Publisher 2007, допоможуть засоби злиття Publisher. Диспетчер контактів можна використовувати для відстеження розсилок через електронну пошту маркетингових матеріалів, отриманих відгуків і витрат на проведення кожної рекламної кампанії.
7. Налагодження та повторне використання елементів і даних публікації. Програма Office Publisher 2007 дозволяє з легкістю створювати один макет, а потім використовувати його вміст в багатьох інших публікаціях. Створення публікації починається з вибору одного з професійно розроблених шаблонів, до якого потім додаються фірмова колірна гама, емблема компанії, імена співробітників і контактні відомості. Перед застосуванням шаблону для публікації можна також задати для нього систему шрифтів і інші параметри.
8. Збереження публікації у форматі PDF або XPS.
9. Розширені можливості друку: аналіз можливих помилок в макеті, які можуть викликати проблеми під час друку, попередній перегляд на основі принципу WYSIWYG, створення файлів меншого розміру для друкарні за допомогою майстра пакування, отримання кольорів, що точно відповідають кольорам PANTONE ®, друк великих плакатів.
10. Більш ефективне спілкування за допомогою злиття і електронних злиттів. Програма Office Publisher 2007 дозволяє створювати публікації маркетингового характеру для адресатів зі списку клієнтів: особисте налаштування повідомлень електронної пошти та додавання гіперпосилань як спосіб запам’ятатися клієнтам; допомога при злитті документів шляхом додавання покрокових інструкцій.
Наприклад, якщо магазин спорттоварів надсилає повідомлення замовникам, що цікавляться футболом, може виникнути потреба …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *